S námi tvoříte selfies.

Nejlepší selfie tyč
Jedi

Tato super selfie tyč z tebe udělá nejvíc stylového selfie lovce. Teleskopický až 95 cm dlouhý krasavec dostal jméno Jedi, protože ve vašich rukách se promění v selfie meč. Jedi je nejmodernější tyč letošního roku s odnímatelným bluetooth tlačítkem a future designem. Splňuje všechny požadavky náročného selfíčkáře.

May the force be with you! :)

Technická specifikace a detaily
Maximální nosnost 500 g
Základní délka 24,5 cm
Maximální délka 95 cm
Hmotnost 150 g
Obsah balení

monopod, barevná semiš taška, návod k použití, držák na smartphone, bezpečnostní gumička pro větší ochranu, bluetooth tlačítko, poutko na ruku

Spojení s telefonem bluetooth
Kompatibilita iOS, Android
Barva tyče:
899 Kč
799
s DPH (21 %)
ks
skladem
Zítra u tebe doma
Závisí na zvoleném způsobu dopravy.
Objednej do
Kvalita
na prvním místě
Potřebuješ poradit?
help@selfie.cz
+420 602 931 971
Rychlé dodání
Nakup za 1500 Kč
a máš poštovné zdarma!
selfie tyč Jedi

Pogumované držadlo

Pro pohodlné uchopení Jedi sticku je držadlo potaženo měkkou gumou. Focení s Jediem je tak velice komfortní záležitost i díky jeho nízké hmotnosti.

Poutko

Přichyť seflie tyč na ruku pomocí poutka a odvaž se s Jediem při selfíčkách :)

Twist lock systém

Vychytané výsuvné zařízení tyče, kdy pouhým otočením sticku odemkneš a uzamkneš v délce, která ti vyhovuje. Nehrozí tak protáčení tyče při focení na výšku.

Bluetooth spoušť

Tlačítko na selfie sticku je samostatná jednotka. Výhodou je, že button můžete využít i bez sticku a to na dálku až 10 metrů. Zároveň se Jedi bez tlačítka stává společníkem i vodě, neboť všechna elektronika může zůstat na souši.

Pojistka na smartphone

Díky gumičče si můžeš být 100% jistý, že telefon nikdy nevypadne.
PDF návod
selfie tyč Jedi

Specifikace

Maximální nosnost držáku 500 g. Délka prodloužení z 24,5 cm na 95 cm. Hmotnost samotné selfie tyče 150 g. 4 různé barvy. Balení obsahuje monopod, semiš tašku, návod k použití, držák na smartphone, bluetooth spoušť, poutko na ruku a ochranný pásek na telefon.

Využití

Tato selfie tyč je designový krasavec a skvěle ti umožní zabírat sebe samého, skupinu či cokoliv jiného ze všech možných uhlů. Bez tlačítka je možné vzít s sebou tyč i do vody. Stačí mít složenou hůl vždy u sebe, vytasit ji v pravou chvíli a super selfie je na světě. Jedi je určena pro ty, kdo to myslí se selfie vážně. :)

Kompatibilita

Mobilní telefony s iOS 4.0 nebo Android 4.0 a výše.

selfie tyč Jedi

Podobné produkty