S námi tvoříte selfies.

KING KONG
King Kong 3v1

Tento selfie stick je opravdu pro nejnáročnější selfiečkáře. King Kong lze vytáhnout až do délky 91,5 cm. Balení selfie tyče obsahuje stativ, čočky na smartphone a odnímatelné bluetooth tlačítko. Všechny tyto komponenty ti dopomůžou vyfotit ty nejvíc top selfie. Kovové tělo a hlava dodávájí sticku vzhled nezničitelného nástroje.

King Kong, osmý div světa! 

Technická specifikace a detaily
Maximální nosnost 2 kg
Základní délka    21,2 cm 
Maximální délka  91,5 cm
Hmotnost 229,5
Obsah balení  selfie tyč, držák na smartphone, stativ, čočka 3v1,  bezpečnostní gumička pro větší ochranu, bluetooth tlačítko, poutko na ruku, nabíječí kabel, návod k použití, semiš taška
Spojení s telefonem Bluetooth
Kompatibilita      iOS, Android 4.0 a vyšší     
 
Návod Ke stažení
Barva tyče:
1 699 Kč
1 499
s DPH (21 %)
ks
skladem
Zítra u tebe doma
Závisí na zvoleném způsobu dopravy.
Objednej do
Kvalita
na prvním místě
Potřebuješ poradit?
help@selfie.cz
+420 602 931 971
Rychlé dodání
Nakup za 1500 Kč
a máš poštovné zdarma!
Selfie tyč King Kong - selfie.cz

Bluetooth spoušť

Tlačítko na selfie sticku je samostatná jednotka. Výhodou je, že button můžete využít i bez sticku a to na dálku až 20 metrů. Zároveň se King Kong bez tlačítka stává společníkem i vodě, neboť všechna elektronika může zůstat na souši.

Čočka

Rybí oko je součástí balení King Konga. To jednoduše nasadíš na tvůj smartphone a fotíš. S touto čočkou si vyhraješ a tvé selfie dostanou nový rozměr.

Pojistka na smartphone

Díky gumičce si můžeš být 100% jistý, že telefon nikdy nevypadne.

Twist Lock systém

Vychytané výsuvné zařízení tyče, kdy pouhým otočením sticku odemkneš a uzamkneš v délce, která ti vyhovuje. Nehrozí tak protáčení tyče při focení na výšku.

Stativ

Spolu s odnímatelným tlačítkem ti stativ dopomůže vytvořit dokonalé fotky větší skupiny či z dálky. Už žádné roztřesené ruce.
PDF návod
Nejlepší selfie tyč Neon

Specifikace

Maximální nosnost držáku 500 g. Délka prodloužení z 21,2 cm na 91,5 cm. Hmotnost samotné selfie tyče je 229,5 g. 2 různé barvy. Balení obsahuje monopod, držák na smartphone, stativ, 2x rybí oko bezpečnostní gumičku pro větší ochranu, bluetooth tlačítko, poutko na ruku, nabíjecí kabel, návod k použití a semišovou tašku.

Využití

Tato selfie tyč je bez debat ta nejlepší na trhu. Díky doplňkům v balení ti skvěle umožní zabírat sebe samého, skupinu či cokoliv jiného ze všech možných uhlů. Bez tlačítka je možné vzít s sebou tyč i do vody. Tato hůl je nezbytná součást vybavení každé dovolené. King Kong je určena pro ty, kdo fotí dokonalé selfie :)

Kompatibilita

Mobilní telefony s iOS 4.0 nebo Android 4.0 a výše.

nejlepší selfie tyč neon na selfie.cz

Podobné produkty