S námi tvoříte selfies.

nejprodávanější selfie tyč
Neon

Hledáte selfie tyč s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu? Už nehledejte, protože jste ho právě našli. V této kvalitě nabízíme nejnižší cenu ze všech.
Připojte foťák vašeho iOS/Android telefonu jednoduše pomocí 3,5mm audio kabelu. Nezdržujte se komplikacemi s nastavením spojení přes Bluetooth, zmáčkněte tlačítko na rukojeti selfie tyče a běžte hned fotit! :)

Technická specifikace a detaily
Maximální nosnost 500 g
Základní délka 26 cm
Maximální délka 95 cm
Hmotnost 150 g
Obsah balení monopod, semiš sáček, držák na telefon
Spojení s telefonem jack (3,5 mm)
Kompatibilita iOS, Android (mimo Lenovo)
Barva tyče:
599 Kč
499
s DPH (21 %)
ks
Není skladem
Zítra u tebe doma
Závisí na zvoleném způsobu dopravy.
Objednej do
Kvalita
na prvním místě
Potřebuješ poradit?
help@selfie.cz
+420 602 931 971
Rychlé dodání
Nakup za 1500 Kč
a máš poštovné zdarma!
Selfie tyč Neon - selfie.cz

Nelamte si už hlavu se
spojením přes Bluetooth

Připojte foťák vašeho iOS/Android telefonu jednoduše pomocí 3,5 mm audio kabelu. Nezdržujte se komplikacemi s nastavením spojení přes Bluetooth. A běžte hned fotit.

Zamkněte držák
a fotťe ostře v každé poloze

Ruka vás při focení s NEONEM bolet zaručeně nebude. Všechny délky selfie sticků NEON mají ergonomicky vyvážený držák. Pohodlně uchopte NEON s vaším telefonem a rozjeďte pěkně ostrá selfíčka.

Přesvědčivá kompatibilita
s iOS a Android zařízeními

V jednoduchosti je krása! Selfie držák NEON je kompatibilní s iOS i Android zařízeními. Zapomeňte na nutnost stahovat aplikaci. Připojte kabel jednoho z nejjednodušších selfie držáků na trhu do sluchátek smartphonu a foťte klidně hned teď/v mžiku oka kdykoli potřebujete.

Vysoce citlivé tlačítko

Taky máte rádi, když něco zmáčknete a okamžitě následuje reakce? NEON je designový klenot a jeho vysoce citlivá tlačítka potěší vaše rozkazovačné prsty. Přenosný, lehký, šikovný a funkční. A navíc tento selfie stick umožnuje focení s využitím zvlášť velkých a malých úhlů.
PDF návod
Nejlepší selfie tyč Neon

Specifikace

Výrobek společnosti Noosy. Maximální nosnost držáku 500g. Délka prodloužení z 26 cm na 95cm. Hmotnost samotné selfie tyče 150 g. 4 různé barvy. Balení obsahuje monopod, semiš tašku, návod k použití a držák na smartphone.

Využití

Ideální pomocník k vytvoření netradičních selfies. Umožní zabírat sebe samého, skupinu či cokoliv jiného ze všech možných uhlů. Vznikne tak profesionální a atraktivní selfie, kterou Vám všichni "olajkují". Využití především pro záběry ze sportu, dovolené a akcí v davu.

Kompatibilita

Mobilní telefony s iOS 4.0 nebo Android 3.0 a výše, fotoaparáty.

nejlepší selfie tyč neon na selfie.cz

Podobné produkty