S námi tvoříte selfies.
Prodej byl ukončen

Storm
Storm

Nejste spokojeni s kvalitou vašich fotek za špatných světelných podmínek. Nestojí tvé fotky v noci za nic. Máme pro tebe řešení. Novinka Selfie blesk je pro tyto problémy stvořená. LED diodové světlo připojené přes jack, vylepší tvé fotky. Jasnější, ostřejší fotky či selfies. 3 stupně zářivosti. Dobíjení přes mini USB. Jednoduchá obsluha za pomocí aplikace. Výrobek je určen pro iOS a Android.

Takže odteď selfie vždy a všude!

Technická specifikace a detaily
Maximální nosnost  500 g
Základní délka    19,3 cm 
Maximální délka  88 cm
Hmotnost 180 g
Obsah balení  selfie tyč, držák na smartphone, stativ, čočka 3v1,  bezpečnostní gumička pro větší ochranu, bluetooth tlačítko, poutko na ruku, nabíječí kabel, návod k použití, semiš taška
Spojení s telefonem Bluetooth
Kompatibilita     

iOS, Android 4.0 a vyšší     

Návod Stáhnout
990
s DPH (21 %)
Zítra u tebe doma
Závisí na zvoleném způsobu dopravy.
Objednej do
Kvalita
na prvním místě
Potřebuješ poradit?
help@selfie.cz
+420 602 931 971
Rychlé dodání
Nakup za 1500 Kč
a máš poštovné zdarma!
Selfie tyč Storm - selfie.cz

Zrcátko

Držák telefonu je vylepšen o zrcátko, díky němuž můžete používat zadní kameru telefonu. Skvělá pomůcka, která zvyšuje kvalitu selfíček.

LED světlo

4 LED diody prozáří vaše fotografie i ve špatných světelných podmínkách. Temné prostředí či noční hodiny tě už od focení neodradí.

USB nabíjení

LED diody na tyči se nabíjejí jednoduše pomocí USB kabelu. Světlo je kompletně nabité za 2,5 hodiny.

Tlačítko spouště a světla

Na držáku jsou umístěna tlačítka. Stiskem uvedeš jak světla, tak i kameru v telefonu do chodu.
PDF návod
selfie tyč Storm

Specifikace

Maximální nosnost držáku 500 g. Délka prodloužení z 19,3 cm na 88 cm. Hmotnost samotné selfie tyče je 180 g. 3 různé barvy. Zlatá, bílá a černá. Balení obsahuje monopod, držák na smartphone včetně LED diod a zrcátka, poutko na ruku, nabíjecí kabel, návod k použití, tašku na selfie tyč.

Využití

Tato tyč je pro selfíčkáře, kteří preferují kvalitní fotky. Unikátní systém 4 LED diod umožnuje focení v noci či temnotě. Dále kvalitu zlepšuje fakt, že díky zrcátku můžete využívat zadní fotoaparát. Ten je často mnohem kvalitnější než fotoaparát přední. Skladný, funkční a vychytaný selfie stick, který ti pořídí krásné selfie, foto skupin či cokoliv jiného ze všech možných uhlů. Storm je pro selfie lovce perfekcionisty :)

Kompatibilita

Mobilní telefony s iOS 4.0 nebo Android 4.0 a výše.

selfie tyč storm na selfie.cz

Podobné produkty